Dřevěný mostek Balance Play s polepem SILNICE

Dřevěné mostky jsou dokonalým doplňkem balančních kamenů Stapelstein. Kombinací mostků a kamenů vytvoříte perfektní opičí dráhu o více úrovních, prodejní pultík, lavičku nebo třeba stoleček na sensory play (smyslohraní). V této verzi navíc získáte polep silnice, po kterém bude dítě jezdit autíčky jako profesionální závodník.

Skladem (5 ks)
Kód: 919
1 590 Kč 1 590 Kč / 1 ks
Kategorie: Dřevěné mostky Balance Play
Hmotnost: 3 kg
Mostek s polepem silnice
Novinka Tip Český výrobek z Karlštejnska

Znáte to, jak děti rádi chodí po obrubníku a zkouší balanc na každé čáře nebo větvi? Děti to přirozeně baví a je to velmi důležité pro jejich správný rozvoj. Nejen v zimě ocení, že mají tuto možnost i doma. Dřevěný mostek toho ale nabízí mnohem více. A že už ho dítě rychle přeběhne? Vyzkoušejte na něm také dřep, holubičku nebo stát se zavřenýma očima. Hned je zase co trénovat!

 

 

Výhody dřevěného mostku BALANCE PLAY s polepem silnice    

  • Skvěle rozšíříte funkci balančních kamenů Stapelstein o možnost opičí dráhy, která cvičí balanc a tím rozvíjí motoriku.
  • Díky nosnosti 150 kg můžou mostek používat i dospělí.
  • Dřevěný mostek se hravě stane také prodejním pultem, ministolečkem, lavičkou nebo cvičebním nástrojem.
  • Polep s motivem silnice ocení malí nadšenci do autíček a motorek. Co když se potká auto s hasiči? A kde dnes zaparkujeme? Představivost nezná mezí!
  • Myslíme i na úklid a skladování, to skvěle vyřeší náš věšák na montessori pohybové hračky.

 

 

Proč bude dřevěný mostek děti bavit a rozvíjet zároveň?

Pro děti je velmi důležité cvičit balanc, motoriku a zapojováním různých svalů lépe ovládat své tělo.  Díky tomu se jim rychleji rozvine i jemná motorika, řeč, jízda na kole a další dětské potřebné schopnosti. Děti mostky milují, protože si myslí, že jsou pro zábavu, blbnutí a hru, protože s nimi lze dělat tolik věcí. Ve skutečnosti se jedná o cvičení a rozvoj. Ve spojení s motivem silnice najdete pro mostek další využití, které bude děti bavit.

 

 

Proč si vybrat dřevěný mostek od BaaVi?

Díky vývoji, zlepšování a spolupráci s fyzioterapeutkou vyrábíme kvalitní a bezpečný mostek, který byl úspěšně  testován pro shodu s předpisy o bezpečnosti hraček a je jako první v ČR certifikován dle norem ČSN EN 71-1 + A1 a ČSN EN 71-8 na „BEZPEČNÝ PRO DĚTI“.

 

 

Z jakých tématických polepů si můžete vybrat?

 

 

Technické parametry

  • Vyrobeno z vrstveného dřeva, materiál bříza, 15mm
  • Nosnost 150 kg
  • Rozměry: délka 1000mm, šířka 300mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: