Wudimals Medvěd polární

Lední medvědi jsou také známí jako bílí medvědi a jsou to masivní masožravci pocházející z polárního kruhu na severní polokouli.

Na objednání (dodání 2-3 týdny)
Kód: 40802
Značka: Wudimals
425 Kč
Kategorie: Zvířátka

Jejich oblíbené stanoviště je tam, kde se mořský led setkává s oceánem. Jejich hustá srst a vrstva tuku, známá jako tuk, izoluje jejich těla před chladem a teplotou vody blízko bodu mrazu. Jsou známí jako hypermasožravci, což znamená, že 70 % jejich stravy pochází z masa. Jejich hlavním zdrojem potravy jsou tuleni. K většině zabití dojde, když se tuleň vynoří ve vzduchové díře nebo vyleze na povrch ledu. Mají neuvěřitelný čich, dokážou „vyčmuchat“ kořist až na 16 km! Během léta, kdy led roztaje, se stahují na sever, do oblastí, kde je led po celý rok zamrzlý. Lze je nalézt v nejsevernějších končinách Kanady, Ruska, Spojených států (na Aljašce), Norska a Grónska.

 

 Protože jsou všechna zvířata ručně vyřezávaná a malovaná, každé je jedinečné. To je součástí krásy a hodnoty Wudimals®. Vždy budou existovat velmi nepatrné odchylky v jemných detailech, takže nikdo jiný na světě nemá přesně stejné zvíře jako vy!

Velikost (cca): 11.3 x 3.5 x 6.5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu