Neohodnoceno

Wave Board

Wave board představuje určitou přechodovou fázi mezi houpacim prknem a balance boardem. Je určen především všem, pro které je Houpací prkno BaaVi “pouhou dětskou houpačkou” ale Balance board zatím představuje příliš mnoho adrenalinu.

Díky středové vlně není wave board tak reaktivní a válec o průměru 11 cm se speciální protiskluzovou úpravou zvyšuje stabilitu boardu. Při dodržení bezpečnostních pravidel tak můžete bez obav trénovat rovnováhu, posilovat vnitřní stabilizační systém a správné držení těla a prostě si užít spoustu legrace.

Z doplňků nabízíme možnost nechat si na Wave Board laserem vygravírovat jakýkoliv nápis, jméno, motto, oblíbený motiv, obrázek nebo třeba fotografii. Umíme téměř vše. Více viz sekce “Doplňky”.

Skladem
Kód: 64
Značka: BaaVi
2 690 Kč
Wave Board
Český výrobek z Karlštejnska

- Deska Wave Boardu je vyrobena z vrstveného bukového dřeva s povrchovou úpravou splňující normy EN71 odd. 3 (o bezpečnosti dětských hraček).

- Podsada je tvořena silnostěnným vysokopevnostním válcem o průměru 11 cm s možností zatížení až 600kg, který je opatřen kaučukovými polyuretanovými protiskluzovými pásky, které jsou příjemné, výborně protiskluzové a tlumící případné nárazy.

- Rozměry boardu: 300 x 820 mm

- Nosnost desky: 100 kg