2 hodnocení

Houpací prkno BIG

Houpací prkno BaaVi efektivně rozvíjí nejen dětskou hrubou motoriku a koordinaci, ale i přirozeným cvičením rovnováhy pomáhá posilovat vnitřní stabilizační systém a tím i správné držení těla. Díky svému multifunkčnímu využití pak Houpací prkno BaaVi rozvíjí i dětskou kreativitu a samostatnost. Může z něho být např. houpačka, skluzavka, tunel, stabilní stolička...a určitě mnoho dalšího, na co jsme ještě nepřišli...:-)

Nad to všechno Houpací prkno BIG díky svým nadstandardním rozměrům umožňuje houpat se zároveň až dvěma dětem, nebo, budete-li, chtít, můžete si užít houpací legraci spolu se svým malým neposedou Vy.
A co doporučujeme my?Využít 
Houpací prkno BIG V LEŽE NA ZÁDECH k relaxaci po náročném dni...

Vyberte si z naší široké nabídky barevných variací nebo nás neváhejte kontaktovat se svými individuálními požadavky, aby se Houpací prkno BaaVi stalo i líbivou součástí Vašeho interiéru.

Z doplňků nabízíme možnost nechat si na Houpací prkno BaaVi STRIPE laserem vygravírovat jakýkoliv nápis, jméno, motto, oblíbený motiv, obrázek nebo třeba fotografii. Umíme téměř vše. Více viz sekce “Doplňky”.

Skladem
Kód: 285
2 990 Kč
C67CFC2E 4AC3 42AA 9E6A ACFE7553E625
Novinka

Vyrobeno z vrstveného dřeva, materiál buk

- Povrchová úprava odpovídá normě EN71 odd. 3 (o bezpečnosti dětských hraček)

- Rozměry: 120 x 38 cm

- Nosnost 200 kg