Neohodnoceno

Balance Board SET 2 válce

Balance Board je určen vám všem, pro které je Houpací prkno BaaVi “pouhou dětskou hračkou” a ani variabilita využití Houpacího prkna BaaVi pro vás není dostatečně atraktivní. Ale naopak toužíte zažít více dobrodružství a adrenalinu při snaze ovládnout nestabilní plochu pod vámi. Balance Board je ideální pro pokročilejší cvičení rovnováhy, vnitřního stabilizačního systému a posílení svalstva celého těla.

Díky naší speciální nabídce SETU se dvěma válci (velikosti 14cm a 11cm) budete mít doma spojení Balance Boardu ORIGINAL, který je vyšší a reaktivnější a Balance Boardu KID, který je díky své menší reaktivnosti vhodný pro menší a motoricky méně zdatné. Bavit se tak bude opravdu celá rodina.

Z doplňků nabízíme možnost nechat si na Balance Board laserem vygravírovat jakýkoliv nápis, jméno, motto, oblíbený motiv, obrázek nebo třeba fotografii. Umíme téměř vše. Více viz sekce “Doplňky”.

Skladem
Kód: 171
Značka: BaaVi
4 694 Kč
C8D12AFA C484 42F5 A07D 37ED345CDED3
Český výrobek z Karlštejnska

- Deska Balance Boardu je vyrobena z multiplexové překližky z tvrdého dřeva s protiskluzovou úpravou splňující normy EN71 odd. 3 (o bezpečnosti dětských hraček).

- Válce jsou silnostěnné vysokopevnostní, o průměru 11 cm a 14 cm, s možností zatížení až 600kg. Jsou opatřeny kaučukovými polyuretanovými protiskluzovými pásky, které jsou příjemné, výborně protiskluzové a tlumící případné nárazy.

- Rozměry desky: 80 x 38 cm

- Nosnost desky: 130 kg